lorem ipsum dolor sit
lorem ipsum dolor sit
lorem ipsum dolor sit

VII. Lion's Cup 2018 - Rezultati

U8 (2010):

1. NK Olimpija
2. NK Krka
3. HNK Rijeka
4. ND Ilirija

U9 (2009):

1. HNK Rijeka
2. NK Bilje
3. NK Litija
4. ŠN 1. Gol Rijeka

U10 (2008):

1. NK Krško 
2. ŠN 1. Gol Rijeka
3. NK Olimpija
4. NK Trebnje



U11 (2007):

1. NK Olimpija
2. ND Bilje
3. NK Triglav
4. ND Ilirija

U12 (2006):

1. ND Ilirija Beli
2. ND Primorje
3. NK Olimpija
4. ND Ilirija Zeleni

U13 (2005):

1. NK Krka
2. NK Bravo
3. NK Krško
4. NK Olimpija

 



Selekcija Sistem igre Čas tekme Št. prijavljenih ekip Datum
U7 (2011) 4 na 4 10min 12 Sobota, 09.06.2018
U8 (2010) 6+1 15min 16 Nedelja, 10.06.2018
U9 (2009) 6+1 15min 16 Sobota, 09.06.2018
U10 (2008) 6+1 15min 20 Nedelja, 10.06.2018
U11 (2007) 6+1 15min 16 Sobota, 09.06.2018
U12 (2006) 8+1 15min 13 Nedelja, 10.06.2018
U13 (2005) 8+1 15min 15 Sobota, 09.06.2018

O nogometni šoli

Po 5. letih uspešnega delovanja je s strani prvoligaškega kluba KRKA prišla pobuda o združitvi mladinskega pogona kluba z našim strokovnim kadrom in seveda tudi igralci ŠD LEV. Predlogu smo seveda z veseljem prisluhnili in veseli nas, da smo našli skupni jezik. Tako so naši mladi nogometaši dobili še boljše pogoje za delo, trenerji pa možnost napredovanja v največjem dolenjskem nogometnem klubu. 

O turnirju

Naziv: VII. Tradicionalni turnir Lion's Cup 2018
Datum: sobota, 09. 06. 2018 in nedelja, 10.06.2018
Prizorišče: Stadion Portoval – Novo mesto
Organizatorji: Športno društvo LEV Novo mesto, NK KRKA
Udeleženci:
Sobota: U7, U9, U11, U13
Nedelja: U8, U10, U12
Države: Slovenija, Hrvaška, Srbija, BiH, Avstrija, Madžarska, Italija
Pričakovano št. ekip: 100+
Pričakovano št. nogometašev: 800-1000
Pričakovano št. gledalcev: 1500-2000

Sodelujoče ekipe

Na 7. turnirju bo sodelovalo kar 108 ekip iz treh držav.



Skupina A
NK KRKA
ŠD Tian NŠ Jasmin Kurtič 1
ND Primorje Rdeči
NK Šentjernej Modri
NK Ivančna Gorica
NK Ledine
Skupina B
ŠD Tian NŠ Jasmin Kurtić 2
NK Šentjernej Rumeni
NK Jadran Dekani
NŠ Bela Krajina
NK Ivančna Gorica 2
ND Primorje Črni



Skupina A
NK Krka 1
NK Ribnica
NK Olimpija Beli
HNK Rijeka
Skupina B
NK Krka 2
NK Zvijezda V. K.
NK Krško
NK Ivančna Gorica
Skupina C
NŠ Bela krajina
ŠD Tian 2
ŠN 1. Gol
ND Primorje
Skupina D
ŠD Tian 1
ND Ilirija
NK Halubjan
NK Olimpija Zeleni



Skupina A
NK Šentjernej
NŠ Bela krajina
NK Ledine
NK Triglav Beli
Skupina B
NK Škofja Loka
NK Trebnje
ŠN 1. Gol
NK Triglav Bordo
Skupina C
NK Športikum Sevnica
NK Krka 2
NK Rudar Labin
NK Krško
Skupina D
NK Krka 1
NK Jadran Dekani
ND Bilje
HNK Rijeka
Skupina A
NK Krka 1
NK Grbci
ND Bilje
NK Litija
NK Radomlje
Skupina B
NK Krka 2
ŠN 1. Gol
NK Škofja Loka
ŠD Tian 2
NK Olimpija
Skupina C
NK Šentjernej Modri
NK Zapruđe
ND Primorje
NK Trebnje
NK Krško
Skupina D
NK Šentjernej Rumeni
NK TOŠK Tešanj
NŠ Bela krajina
ŠD Tian
NK Halubjan
Skupina A
NK Krka 1
NK Škofja Loka
ŠN 1. Gol
NK Šenčur
Skupina B
NK Krka 2
NK TOŠK Tešanj
NK Jadran Dekani
NK Halubjan
Skupina C
ND Ilirija
NK Kočevje
ND Črni Graben
NK Triglav Bordo
Skupina D
NK Olimpija B
NK Triglav Beli
ND Bilje
ŠN Feniks
Skupina A
NK Krka
NK Jadran Dekani
NK Rudar Trbovlje
NK Zvijezda V. K.
ND Ilirija Beli
Skupina B
ND Bilje
NK Halubjan
NK Dren Vrhnika
ND Ilirija Zeleni
Skupina C
NK Ribnica
NK Olimpija
ND Primorje
NŠ Lav - BF Komerc
Skupina A
NK Krka
ND Bilje
NK Halubjan
NK Olimpija Zeleni
NK Šenčur
Skupina B
NK Radomlje 1
ŠN 1. Gol
NK Jadran Dekani
NK Ivančna Gorica
NK Kolpa
Skupina C
NK Krško
ŠD Tian
NK Olimpija Beli
NK Bravo
NK Radomlje 2

Informacije

Izberite svojo selekcijo in si poglejte pravila tekmovanja. Razporedi posamezne kategorije bodo objavljeni do 20.5.2017.





Generalni sponzor


Zlati sponzorji




Sponzorji


Kontaktirajte nas

Zadnji rok za prijavo pa je 30.4.2017. V spodnjem obrazcu v sporočilu napišite katere selekcije prijavljate. V povratnem sporočilu bomo potrdili vašo prijavo.




Leon Papež
Vodja organizacijskega odbora
Trener selekcije U13
NK KRKA Novo mesto
ŠD LEV Novo mesto

: Topliška cesta 4, 8000 Novo mesto
: 040 474 544
: leon@sdlev.si